Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvence

15 Yıllık Tecrübe & Güven

Yurtdışı Dil Okulları

Yurtdışı Dil Okulları için organizasyon işlemlerde profesyonel bir firmadan destek almak en önemli unsurdur. Artı Yurtdışı eğitim olarak,  kayıt sürecinde öğrencilerimizin eğitimlerini tamamlamasına kadar desteğimizi sürdürmekteyiz.

Amerika, Malta , İngiltere , Kanada , Yeni Zelanda , İrlanda , Avustralya yurtdışı dil okulları ile ilgili firmamızdan detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Eğitim almak istediğiniz ülke neresi olursa olsun , karar aşamasından, vize alımına , uçak bileti organizasyonundan , oryantasyona kadar tüm süreçte öğrencilerimize danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Yurtdışında dil okulunu seçerken en önemli konu , alacağınız eğitim programının türü ve gitmek istediğiniz ülkedir. Edindiğim tecrübeler ve bilgi birikimi ile öğrencilerin hayalindeki ülkenin değiştirilmesi taraftarı değiliz. Burada önemli olan eğitim almak istediği okuldaki verimdir. Firmamız yurtdışı dil okullarının resmi temsilcisi olmakla birlikte, kurumsal , isim yapmış , tanıdığımız ve en önemlisi de konsolosluk tarafından onaylı okullarla işbirliği içerisinde olmaktadır. Dünya çapında bir çok okul bulunmaktadır. Bu okullar konsolosluk tarafından tanınmalıdır. Eğer eğitim bakanlığı tarafından tanınmıyorsa konumu ne olursa olsun vize almanız mümkün değildir.

Yurtdışı dil okulu seçiminde üzerinde durulması gereken bir diğer konu ise program seçiminin kişinin ihtiyaçlarına uygun olup olmamasıdır. İngilizce bilgisi yetersiz olan bir öğrencinin sınavlara hazırlık kursuna katılması doğru sonuçlar vermeyebilir. Zira sınavlara hazırlık kursları, iş ingilizcesi , sertifika programları gibi spesifik eğitimlerde minimum orta seviyede  ingilizce bilgisi istenmektedir.Bu nedenle ingilizce seviyeniz, ne için eğitim almak istediğiniz programın seçiminde önemli bir yer tutar.

Okul ve  program kararından sonra ülkenin vize işlemleri için neler yapılması gerektiğine dair tüm detaylar eğitim danışmanımız tarafından iletilmektedir. Her bir öğrencinin yurtdışına gidiş sebebi, Türkiye’de öğrenci olması , çalışıyor veya iş veren olması gibi kriterler göz önünde bulundurularak kişiye özel detaylı evrak listesi hazırlanır. Vize için randevunun alınması, vize formlarının eksiksiz ve doğru olarak doldurulması , dosyanın eksiksiz tamamlanması eğitim danışmanlarımız tarafından tamamlanır. Öğrencilerimizin vize dosyasını hazırlarken vize danışmanlık hizmetimiz ücretsiz olarak yapılmaktadır

Top