Rennert Newyork Dil Okulu 

Rennert Newyork dil okulu  Newyork Üniversitesi’nin eski bir öğretim üyesi olan Ceasar Rennert tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Dil okulu IALC ( Uluslararası Dil Merkezleri Briliği ) kurucu üyesidir. Verilen eğitimler sonucunda elde edilen başarılar ile birlikte kurumsal kimliğini elde etmiştir. Newyork ve Miami şehirlerinde olmak üzere Amerika’da 2 şubesi bulunmaktadır.

Okul,Kuzey Amerika’da ödüle aday gösterilen okullardan olmuştur. Okulda İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca eğitimler de verilmektedir.

Okul, Newyork Üniversitesi’nin eski bir öğretim üyesi olan Ceasar Rennert tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Rennert Newyork dil okulu IALC ( Uluslararası Dil Merkezleri Briliği ) kurucu üyesidir. Verilen eğitimler sonucunda elde edilen başarılar ile birlikte kurumsal kimliğini elde etmiştir. Newyork ve Miami şehirlerinde olmak üzere Amerika’da 2 şubesi bulunmaktadır.

Okul, Kuzey Amerika’da ödüle aday gösterilen okullardan olmuştur. Okulda İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca eğitimler de verilmektedir.

Okul, Newyork Üniversitesi’nin eski bir öğretim üyesi olan Ceasar Rennert tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Rennert Newyork dil okulu IALC ( Uluslararası Dil Merkezleri Briliği ) kurucu üyesidir. Verilen eğitimler sonucunda elde edilen başarılar ile birlikte kurumsal kimliğini elde etmiştir. Newyork ve Miami şehirlerinde olmak üzere Amerika’da 2 şubesi bulunmaktadır.

Rennert Newyork dil okulu Kuzey Amerika’da ödüle aday gösterilen okullardan olmuştur. Okulda İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca eğitimler de verilmektedir.

Okul,  Newyork Üniversitesi’nin eski bir öğretim üyesi olan Ceasar Rennert tarafından 1973 yılında kurulmuştur. Rennert Newyork dil okulu IALC ( Uluslararası Dil Merkezleri Briliği ) kurucu üyesidir. Verilen eğitimler sonucunda elde edilen başarılar ile birlikte kurumsal kimliğini elde etmiştir. Newyork ve Miami şehirlerinde olmak üzere Amerika’da 2 şubesi bulunmaktadır.

Okul, Kuzey Amerika’da ödüle aday gösterilen okullardan olmuştur. Okulda İngilizce dil eğitiminin yanında Almanca, İspanyolca, Fransızca eğitimler de verilmektedir.