Malta En İyi Dil Okulları

Malta en iyi dil okulları listesi 2022 yılı güncel bilgileri ile yüz yüze ve online eğitim veren okulların isimleri aşağıdaki gibidir.

İkinci bir dil, özellikle de İngilizce öğrenmenin günümüzdeki önemini biliyoruz. Malta’da yaşamak veya Malta’ya yerleşmek isteseniz de İngilizce bilmeniz size daha avantajlı imkanlar, geniş olanaklar sunacaktır. Malta’ya yerleşip kariyer planlıyorsanız hangi sektör olursa olsun İngilizce dilini konuşabilmek, edinmeniz gereken temel bir beceridir. 

Bununla birlikte, bir dil öğrenmek sadece ders veya eğitim almak değildir.  Bol çalışma ve pratik gerekir. Doğru bir danışmanlık aldığınız zaman, kısa sürede hedefe ulaşmak kaçınılmaz olur.

English Language Academy ( ELA)

Okul Gzira’da bulunur. 1988 yılında Malta’da kuruldu. Malta Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslıdır. FELTOM (Federation of English Language Teaching Organisations, Malta) akredite kurucu üyesidir.

Küçük bir okul olması, ilginin ve eğitim kalitesinin artmasını sağlamıştır. Butik bir okul olmanın bu konudaki avantajınıs ağlayan okullardan biridir. İngilizce eğitiminde üst yaş sınırı olmadan minimum 4 yaşa kadar dil eğitimi verilmektedir.

Inlingua School of Malta

Sliema’da bulunan okul merkezde olmanın avantajını sunar. Malta en iyi dil okulları listesinde fark yaratan okullardandır. Alışveriş merkezleri, sahile, kafe ve restoranlara yakın olması öğrencilerin daha keyifli zaman geçirmesine olanak tanır. 37 yıllık birikimi ile Dünya’nın her yerinde şubesi olan okul, dil eğitimi konusunda profesyonel olarak eğitim vermektedir.

International House Malta :

Swieqi de bulunan okul International House World Organisation üyesidir. 1953 yılında kurulan okul, bugün 50 den fazla ülkede 160 şubesiyle dil eğtimine öncülük etmektedir. Herşey dahil yaz okulu ve yaz kampları eğitimleri ile bir marka haline gelmiştir.