Malta Dil Okulları İçin Vize Ücreti Ödemeyin

Malta Dil Okulları için Vize ücreti Ödemeyin

Malta dil okullarına 4 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrencilere vize ücreti Artı Yurtdışı Eğitim tarafından karşılanmaktadır

Malta dil okullarına 4 hafta ve üzeri kayıt yaptıran tüm öğrencilerin vize ücreti Artı Yurtdışı Eğitim tarafından karşılanacaktır .

Malta dil okullarına kayıt yaptıran öğrenciler 3 aylık süreye kadar Schengen vizesi almaktadır . 3 ay ve üzeri vize başvurularında ise Malta’da geçici oturum izni verilir. Artı yurtdışı eğitim olarak ; malta yaz okullarına ve malta dil okullarına kayıt yaptıran öğrencilerimizin vize ücretini karşılıyoruz. Malta yaz okullarında , tüm yaz okulu öğrencilerinin vize ücreti Artı Yurtdışı Eğitim tarafından karşılanırken ; Malta dil okullarına ;yetişkin programına 4 hafta ve üzeri kayıt yaptıran öğrenciler için  yine vize ücreti Artı Yurtdışı Eğitim tarafından karşılanmaktadır .

Malta vize ücreti her yaş grubuna göre farklılık göstermektedir. Öğrenci olduğu takdirde vize ücreti 40 EUR ; yetişkinler içinse 96 Eur dur .

Malta vizesi için tüm başvurular Malta VFS ofisine yapılmaktadır. Türkiye genelinde Malta vfs ofisleri ; Ankara, İstanbul ,İzmir, Bursa ,Gaziantep , Edirne,Antalya, Bodrum, Trabzon da bulunmaktadır.

Malta dil okulları için kayıt yaptırmak istediğinizde mutlaka Malta vizesine ihtiyacınız vardır. Malta vizesi için , gerekli evrak listesi ve Malta vize formlarını ofislerimizden temin edebilirsiniz.

Vize danışmanlığı için de profesyonel olan firmamız , tüm Schengen ve diğer ülkeler için de hizmet vermektedir.

Malta VFS ofisleri ; İstanbulda ; Harbiye ve Altunizade semtlerinde bulunmaktadır .

Diğer VFS ofisleri için http://www.maltavac-tr.com/turkish/ adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.