Malta 2021 Pandemi Haberleri

Malta 2021 Pandemi Haberleri

Malta 2021 Pandemi Haberleri ile ilgili detayları sitemizden takip edebilirsiniz. Malta’da eğitim alacak öğrencilerin dikkatine!! 01. Haziran itibariyle okullar açılıyor.  Pandemi sürecindeki en güncel detayları sitemizden öğrenebilirsiniz.

Malta Turizm Bakanlığı tüm öğrencilere günlük 10 euro voucher verecektir. 

Kuponlar her öğrenci için garanti edilmez ve bu nedenle süreci biraz basitleştirmeye yardımcı olmak istiyoruz.

Aşağıda 1: DSÖ için geçerli olduğu konusunda bazı ipuçları bulacaksınız; 2: Başvurabilmemiz için öğrencilerin bize sağlamaları gereken belgeler; ve 3: Onay formu için ihtiyacımız olan bilgiler. 1 Bu Kuponlara Kimler Başvurabilir? 7 Mayıs 2021 tarihinde veya sonrasında kurs rezervasyonu yaptıran ve ödeme yapan öğrenciler. Malta’ya uçuşlarını 7 Mayıs 2021’de veya daha sonra rezerve eden ve 1 Haziran 2021’de veya daha sonra Malta’ya varacak öğrenciler. Malta’da en az kalan öğrenciler. 15 gece. 13 yaş ve üstü öğrenciler. 2 Öğrencilerin Ne Sağlaması Gerekiyor? Pasaportlarının kopyası.

 

Uçak biletlerinin kopyası – hak kazanmak için biletin dönüş tarihi olmalıdır. Doldurulmuş ve imzalanmış onay formu (size rezervasyon belgeleriyle birlikte gönderilecektir). 3 Onay Formu İçin Hangi Öğrenci Bilgilerine İhtiyaç Var? Öğrencinin tam adı. Pasaport numarası. (ve pasaportun bir kopyası). Ev Adresi. Menşei ülke. Doğum tarihi. Cep telefonu veya telefon numarası.