LSI Dil Okulu Londra

İngiltere’nin dört farklı şehrinde bulunan LSI Dil Okulu, geniş eğitim öğretim ağı ile İngiltere’yi tercih eden öğrenciler için oldukça iyi bir seçim olacaktır. İngiltere’nin başkenti Londra’da iki ayrı şubesi bulunur. İngiltere’de bulunan Tüm LSI dil okulları şubeleri British Council onaylıdır.

Dünya çapında tanınan okullardan biri olan LSI Dil okulu Londra, modern ekipmanlarla eğitim vermektedir. Ayrıca okul sosyal faaliyetleri açısından da zengindir.

LSI Londra dil okulu, Londra’nın tam merkezinde yer alır. Müzeler, alışveriş merkezleri, kafe ve restoranlara yürüme mesafesindedir. Okulda ücretsiz internet erişimi ile birlikte, bilgisayar odası ve öğrencilerin ders çalışmak için zaman geçirdikleri bir kütüphane bulunmaktadır. TOEFL, IELTS kursları, Cambridge English Assessment kursları dahil olmak üzere, genel yoğun ve iş ingilizcesi programları da sunulmaktadır.

LSI Dil Okulu Londra

LSI Dil Okulu Londra İletişim bilgileri

LSI Londra Merkez

19-21 Ridgmount Caddesi

Londra WC1E 7AH

+44 (0)20 7467 6500

Uluslararası Dil Çalışmaları (LSI) Kabul Politikası LSI, İngilizceyi tam anlamıyla öğrenmek için gerçek bir istek duyan tüm öğrencileri kabul eder.

Yılın herhangi bir zamanında aday öğrencilerimizi ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz. Dil öğreniminiz hakkında detaylı bilgi almak için Artı Yurtdışı eğitim ile irtibata geçiniz. Öğrencilerin eğitiminde eşit fırsatlar sunarak, farklı kültür ve eğitim seviyelerinden olan öğrencilerin başvurularını teşvik etmek öncelikli amacımızdır.

Özel Eğitim İhtiyaçları ve Engelliler ve/veya özel eğitime sahip öğrencileri memnuniyetle karşılıyoruz. Detaylı bilgi için danışmanlarımızdan bilgi isteyiniz.

Sitemizin uygun olması koşuluyla fiziksel engelli öğrencileri kabul ediyoruz. onlara. Aday öğrencilere özel gereksinimlerini okul ile tartışmalarını tavsiye ederiz.

Başvuru yapmadan önce okul ve açıklamaların gizli tutulacağını tavsiye edin. Daha öte Ayrıntılar Engelli Eşitliği Programımızda verilmektedir. LSI tam ürün sunamayabilir ifşa edilmemiş veya teşhis edilmemiş SEN ihtiyaçları için destek.

Bir öğrenci başlangıç ​​seviyesinde test edilirse, LSI London Central başlangıç ​​kursları sunar. Her ayın ilk Pazartesi gününden başlayarak – diğer zamanlarda temel, genellikle en düşük seviyeden başlar. LSI, Junior ve YL Kurslarına kabul edilmeyi reddetme hakkını saklı tutar. Öğrencinin seviyesinin düşük olması güvenliklerini olumsuz etkileyebilir. Öğrencilerin ve acentelerin, emin olmadıkları durumlarda okulla iletişime geçmeleri gerekir.

Kayıt öncesi ve varış öncesi testler, talep üzerine ve otomatik olarak üç hafta içinde sunulur. kurs başlamadan önce. Bu varış öncesi testi yalnızca gösterge niteliğinde bilgi verir. Tüm öğrencilerin yine de kapsamlı bir kurs öncesi İngilizce seviye sınavına girmeleri gerekebilir.

Konuşma, Dinleme ve Yazmalarını daha iyi değerlendirebileceğimiz okula varış becerilerinin yanı sıra dilbilgisi ve sözcük bilgisi bilgilerini de içerir. Öğrenciler daha sonra, özel ihtiyaçları için en uygun sınıf. LSI bir öğrenciyi şöyle tanımlasa da Tam başvuruları gönderildiğinde ve ücretleri ödendiğinde ‘kayıtlı’, öğrenciler ilk dil sınıflarına katıldıklarında LSI öğrenci grubunun bir parçası olurlar. Biz bu nedenle ek ilk sabah varış seviyesi testimizi ‘kurs öncesi’ bir aşama olarak düşünün

Cambridge Sınavına giriş (FCE, CAE, CPE): Harici başvuru sahiplerinden başvurularından önce bir İngilizce seviye testi yapmaları istenir. kursa katılmak için yeterli İngilizce seviyesine sahip olduklarından emin olmak için işlenir.

Cambridge sınav kursları için dahili başvuru sahipleri (zaten Genel İngilizce eğitimi alan öğrenciler veya okuldaki başka bir ders) akademik verilerine (sınıf düzeyi, sınav puanları vb.) Şüphenin olduğu durumlarda, dahili öğrencilerin bir FCE/CAE/CPE kursuna kabul edilmeden önce, akademik yönetim tarafından öğrencinin takdirine bağlı olarak ek seviye testi yapılır.