LSI Dil Okulları

LSI Dil Okulları

LSI Dil Okulları dünya genelinde 16 eğitim kurumu ile farklı ülkelerde dil eğitimi vermektedir. Amerika,İngiltere, Kanada,Fransa , Avustralya, Yeni Zelanda ve İsviçre’de bulunan şubeleriyle en güncel eğitim sistemiyle her yıl binlerce öğrenciyi başarıya ulaştırmaktadır. Verilen eğitim, öğretmenlerin başarısı, okulların kurumsallığı gün geçtikçe okulu daha da popüler hale getirmektedir. Özellikle konsoloslukların en kolay vize verdiği akredite okullardandır

Neden LSI Dil Okulları’nı tercih etmelisiniz; Dünya çapında tanınan bir okul olması , bir çok üniversiteye başarılı bir şekilde öğrenci yerleştirmesi, Her pazartesi başlayan ingilizce programları , kurumsal olması , öğrencinin gereksinimlerine uygun konaklamalar sunması  gibi birçok neden sıralanabilir.

Okulda verilen İngilizce kursları ; genel ingilizce programları , yarı yoğun ingilizce programları , yoğun ingilizce programları , iş ingilizcesi programları , küçüklere yönelik yaz okulu programları , mesleğe yönelik sertifika programları , üniversiteye yerleştirme pathway programları ,akademik ingilizce programları, TOEFL veya IELTS sınavlara hazırlık kursları  birebir  özel ders kursları  verilmektedir.

öğrenciler okula başladıkları ilk gün seviye belirleme sınavına alınırlar, uygun seviyedeki sınıfa yerleştirilen öğrenciler  bir süre öğretmen gözetiminde takip edilir. Belirli periyotlar ile yapılan sınavlarda öğrencinin ilerlemesi gözlemlenri ve ona göre üst sınıfa geçmesi sağlanır .

Kurs sonunda her öğrenci bitirme sertifikası alır. Öğrenci isterse okuldan da danışmanlık hizmeti alarak TOEFL veya IELTS sınavına bulunduğu ülkede de katılabilir. Okul bir çok ülkede IELTS veya TOEFL sınav merkezidir.

2018 yılında LSI genelinde farklı uyrukların yüzdeleri şu şekildedir. Avusturya %2, Brezilya %8, Fransa %2, Japonya %4, Kolombiya %1, Kore , %1, Meksika %2, Türkiye %2, Çin % 2 , İspanya %2, İsveç %1 , İsviçre %6, İtalya %5, Diğer %59 dur .

Verilen eğitimlerin yanı sıra her hafta düzenlenen etkinlikler ile öğrencilerin aktivitelere katılımı sağlanır. Böylece öğrencilere pratik yapma şansı verilir.