Liverpool School of English

999’dan beri teşvik edici ve destekleyici bir ortamda uzman İngilizce eğitimi verdik. Okul olarak hedeflerimiz açık ve basittir:

Tüm öğrenciler etkili bir şekilde öğrenir
Tüm öğrenciler hedeflerine ulaşmada başarılı
Tüm öğrenciler olağanüstü bir deneyime sahiptir.
Bu ortak değerleri Liverpool İngilizce Okulu’nda paylaşıyoruz ve destekliyoruz:

Uluslararası çevremizi seviyoruz
Biz gerçekten misafirperver, güler yüzlü ve sevecen insanlardan oluşan bir ekibiz
Yaptığımız her işte profesyonel olmaktan gurur duyuyoruz
Liverpool uluslararası öğrenciler için harika bir şehir. Mükemmel boyutta. Kompakt, güvenli ve dolaşması kolaydır. Ayrıca görmek ve yapmak için çok canlı ve heyecan verici.

Şehir tarihi, mimarisi, sporu, müziği ve dost canlısı insanları ile ünlüdür. Sahildeki UNESCO dünya mirası. Londra dışındaki tüm İngiltere şehirlerinden çok daha fazla güzel parkımız ve daha fazla müzemiz ve galerimiz var. Liverpool tarih, kültür ve gelenek bakımından zengin, aynı zamanda modern ve canlı. Şehir yenilik ve yaratıcılıkla yaşıyor. Bu ilham verici kombinasyon öğrenmek, yeni deneyimler yaşamak ve yeni arkadaşlarla eğlenmek için mükemmeldir.

Öğrencilerimiz hızla Liverpool’a âşık olurlar. Bize aynı anda hem büyük hem küçük olduğunu söylüyorlar. İngiltere ve dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle olduğu kadar dost canlısı yerel halkla tanışmaktan da keyif alıyorlar. Bize burada evde hissettiklerini ve Liverpool’un onlar için özel bir yer olduğunu söylüyorlar. Okulumuz şehir merkezinin Bilgi Mahallesi’nde bulunmaktadır. Bu, öğrencilerimizin Liverpool’un ünlü cazibe merkezlerinin tadını çıkarmasını kolaylaştırır.

Harika tesislerimiz arasında:

Ücretsiz Wi-Fi noktaları
Bir kitap, CD ve DVD ödünç verme kütüphanesi
26 dijital sınıf – interaktif yazı tahtalarına sahip 20
2 bilgisayar odası
Güzel bir bahçe
Hafif yemekler ve sıcak ve soğuk içecekler alabileceğiniz bir kafe
Rahatlayabileceğiniz, TV izleyebileceğiniz, sohbet edebileceğiniz, internette dolaşabileceğiniz ve sıcak ya da soğuk bir şeyler içebileceğiniz ortak bir oda
Kurslarımız arasında:

Genel ingilizce
IELTS Hazırlık
IELTS Hazırlık ve Genel İngilizce
Cambridge FCE ve Cambridge CAE Hazırlık Kursları
Trinity CertTESOL, Cambridge TKT (Öğretmen Bilgi Testi) ve CLIL ile Öğretmen Geliştirme Kursu (İçerik Dili Bütünleşik Öğrenme)
Akademik beceriler
İletişim yetenekleri
İş İngilizcesi
Genel İngilizce ve Bilim
Geri bildirim gönder
Geçmiş
Kaydedilenler
Topluluk