Memnuniyet

%100 Müşteri Memnuniyeti

Güvence

15 Yıllık Tecrübe & Güven

İrlanda Öğrenci Vizesi

İrlanda Öğrenci Vizesi

İrlanda’ya dil eğitimine gidecek olan öğrenciler öğrenci vizesi başvurusu yapmalıdır. Eğitimi 90 günden az olanlar kısa süreli vizeye , 90 günden fazla olanlar ise uzun dönemli vizeye başvuru yapması gerekir. Artı Yurtdışı  Eğitim olarak vize dosyanız eksiksiz bir şekilde tamamlanmaktadır. İrlanda vizesi için randevuya gerek yoktur. Direk VFS ofislerinden başvuru yapabilirsiniz. İrlanda vize dosyası hazırlanırken eğitim danışmanımızın sizin bulunduğunuz şartlar doğrultusunda  hazırlamış olduğu vize evrak listesini eksiksiz olarak tamamlamanız gerekir. Dikkat edilecek en önemli konulardan biri , tüm öğrencilerin 30.000 Euro teminatlı seyahat sağlık sigortası yaptırması zorunludur.

İrlanda’ya 25 hafta ve üzeri giden öğrenciler yasal olarak çalışma iznine sahip olurlar. İrlanda’ya gittiğinizde Garda ofislerine başvuru yaparak çalışma izninin onaylatılması gerekmektedir. İş bulmak için belirli sitelerdeki iş ilanlarını takip edebilirsiniz.

İrlanda için vize ücreti tek girişli vize ücreti 250 TL , çok girişli vize ücreti ise 420 TL dir. bunun yanında 75 TL VFS hizmet bedeli de alınmaktadır.

İrlanda öğrenci vizesi  genellikle ortalama  10 iş gününde sonuçlanmaktadır. İşlem süresinin 10 günden de fazla olabileceği durumları göz önünde bulundurursak, seyahat tarihinizden 2 ay öncesinde vize başvuru yapmanız daha sağlıklı olacaktır

Top