Hunter College Newyork Dil Okulu

Hunter College Newyork dil okulu Manhattan’un merkezinde 1870 yılında kurulmuş Newyork’un en eski üniversitelerindendir. Hunter College yaklaşık 170 yıldan fazla  eğitim vermektedir. Heryıl ortalama 27.000 öğrenciye lisans, master doktora derecelerinde eğitim vermektedir. Newyork şehir üniversiteleri(CUNY) içerisinde en kıdemlisidir. Hunter College Newyork dil okulu İngilizce eğitimi konusundaki başarısı ile de farklı ülkelerden dil eğitimine gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Artı Yurtdışı eğitim Hunter College’in temsilcisidir. dil eğitimi için kayıtlar belirli zaman dilimleri için yapılmaktadır. Hunter College Newyork dil okulunda 4 veya 8 haftalık programlara katılabilir . Part time ya da full time eğitim alabilirsiniz. Programların belirli başlangıç ve bitiş tarihleri bulunmaktadır.

Hunter College Newyork dil okulu Manhattan’un merkezinde 1870 yılında kurulmuş Newyork’un en eski üniversitelerindendir. Hunter College yaklaşık 170 yıldan fazla  eğitim vermektedir. Heryıl ortalama 27.000 öğrenciye lisans, master doktora derecelerinde eğitim vermektedir. Newyork şehir üniversiteleri(CUNY) içerisinde en kıdemlisidir. Hunter College Newyork dil okulu İngilizce eğitimi konusundaki başarısı ile de farklı ülkelerden dil eğitimine gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Artı Yurtdışı eğitim Hunter College’in temsilcisidir. dil eğitimi için kayıtlar belirli zaman dilimleri için yapılmaktadır. Hunter College Newyork dil okulunda 4 veya 8 haftalık programlara katılabilir . Part time ya da full time eğitim alabilirsiniz. Programların belirli başlangıç ve bitiş tarihleri bulunmaktadır .

Newyork şehir üniversiteleri(CUNY) içerisinde en kıdemlisidir. Hunter College Newyork dil okulu İngilizce eğitimi konusundaki başarısı ile de farklı ülkelerden dil eğitimine gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Artı Yurtdışı eğitim Hunter College’in temsilcisidir. dil eğitimi için kayıtlar belirli zaman dilimleri için yapılmaktadır. Hunter College Newyork dil okulunda 4 veya 8 haftalık programlara katılabilir . Part time ya da full time eğitim alabilirsiniz. Programların belirli başlangıç ve bitiş tarihleri bulunmaktadır.

Hunter College Newyork dil okulu Manhattan’un merkezinde 1870 yılında kurulmuş Newyork’un en eski üniversitelerindendir. Hunter College yaklaşık 170 yıldan fazla  eğitim vermektedir. Heryıl ortalama 27.000 öğrenciye lisans, master doktora derecelerinde eğitim vermektedir. Newyork şehir üniversiteleri(CUNY) içerisinde en kıdemlisidir. Hunter College Newyork dil okulu İngilizce eğitimi konusundaki başarısı ile de farklı ülkelerden dil eğitimine gelen öğrencilere ev sahipliği yapmaktadır. Artı Yurtdışı eğitim Hunter College’in temsilcisidir. dil eğitimi için kayıtlar belirli zaman dilimleri için yapılmaktadır. Hunter College Newyork dil okulunda 4 veya 8 haftalık programlara katılabilir . Part time ya da full time eğitim alabilirsiniz. Programların belirli başlangıç ve bitiş tarihleri bulunmaktadır