New College Dublin

Okul butik tarzda yapılandırılmasıyla , öğrencilerin  daha samimi bir ortamda eğitim almasına  imkan sağlamaktadır.

Eğitim süresicinin daha aktif geçmesi için her hafta çeşitli organizasyonlar ve geziler düzenlenmektedir. Böylece öğrencilere pratik yapma imkanı da sağlanmaktadır.Okuldaki tüm  etkinlik organizasyonları bu konuda tecrübeli aktivite personeli tarafından gerçekleştirilmektedir.

New college dublin dil okulu su sporları ve yelken sporlarının yapıldığı küçük bir sahil kasabasında bulunmaktadır

New College Dublin Dil Okulu Hakkında

New College Dublin dil okulu , okulun Liverpool ve Manchester şubelerindeki başarısının ardından yeni kurulmuştur. Eğitim politikası ve başarı oranının fazlalığı ile Dublin’de de eğitim faaliyetlerine devam etmek isteyen okul butik tarzda  daha samimi bir ortamda özenle eğitimi hedef edinmiştir.

New College Dublin Dil Okulu Kurslar

Öğrenciler hedefleri doğrultusunda en uygun kurs seçimini yaparak eğitimlerine başlarlar. Okul, ingilizce bilgisi ne olursa olsun öğrenci kabul etmektedir. Kurs başlangıçları her pazartesi olmakla birlikte süre tamamen öğrencinin seçimiyle alakalıdır.Okulda; genel ingilizce , yoğun ingilizce , iş ingilizcesi, birebir özel ders ve küçüklere yönelik yaz okulu programları sunmaktadır. Ayrıca uzun dönem öğrenciler için de work and study programları da mevcuttur.

Konaklama Bilgileri

New College Dublin dil okullarında aile yanı konaklama , residence konaklama ve paylaşımlı daire konaklamalar bulunmaktadır.En popüler konaklama seçeneklerinden olan aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği de verildiğinden öğrencilerin yemek düşünme sorunları ortadan kalkmaktadır. Pratik açısından da öğrenciye büyük katkısı olan aile yanı konaklamalar genellikle okullara yürüme mesafesinde seçilmektedir.

Residence konaklamalar okula 20 dakika yürüme mesafesindedir.Daha ekonomik ve rahatlığı tercih eden öğrencilerin tercih ettiği konaklama türüdür. Farklı kültürlerden arkadaşlıklar kurulduğu için de daha eğlenceli zaman geçirilir.

Farklı ülkelerden gelen öğrenciler tanışma fırsatına sahip olduğunuz , daha rahat bir ortamda konaklayabileceğiniz paylaşımlı daireler, genellikle okula yakın mesafededir. İstediğiniz gibi yemeğinizi yapabileceğiniz, özgürce hareket edebileceğiniz konaklamalardır

İRLANDA DUBLIN DİL OKULLARI 2017 GÜNCEL FİYATLAR KISA SÜRELİ KURSLAR- EURO
OKUL ADI/SÜRE DERS  SAATİ KAYIT ÜCRETİ 2 4 5 6 7 8 9 10 11
NEW COLLEGE DUBLIN 15 90 460 920 1100 1320 1540 1760 1890 2100 2310
20 620 1240 1500 1800 2100 2400 2610 2900 3190
NEW COLLEGE DUBLIN KONAKLAMA HAFTALIK New College dublin dil okullarına yoğun programlarda minimum orta seviyede İngilizce bilgisinde olanlar için haftalık kurs ücreti değişiklik göstermektedir.12 haftanın üzerindeki kayıtlarda kurs kitap ve materyalleri ücretsiz olarak verilir
AİLE YANI KONAKLAMA YERLEŞTİRME
TEK-KAHVALTI ÖĞLE VE AKŞAM YEMEĞİ 50  215
OKUL YURDU YEMEKSİZ 180

 

Vizeden uçağa, konaklamadan transferlere eğitim sürecinizin sorunsuz geçmesi için: ARTIEDU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Fener Kalamış cad. Kalamış Apt. No:52 /A D. 2 Fenerbahçe – Kadıköy –İstanbul

 

Telefon: +90 216 541 00 15

Detaylı bilgi almak için lütfen aramaktan çekinmeyin.

15 Yılı aşkın tecrübemiz, ve danışmanlık verdiğimiz binlerce mutlu öğrencimizin referansıyla..

0216 5410015

Detaylı Bilgi & Sorularınız İçin:

İsminiz (zorunlu)

E-posta (zorunlu)

Telefon Numarası

Mesajınız