Linguatime Malta Dil Okulu

Linguatime Malta dil okulu Malta’nın profesyonel olarak İngilizce dil Eğitimi veren dil okullarından biridir.Linguatime Malta dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı onaylı olmasının yanında FELTOM onaylı yüksek kalite standartlarında İngilizce dil Eğitimi veren bir okuldur.

Linguatime Malta dil okulu Malta’nın profesyonel olarak İngilizce dil Eğitimi veren dil okullarından biridir.Linguatime Malta dil okulu Malta Eğitim Bakanlığı onaylı olmasının yanında FELTOM onaylı yüksek kalite standartlarında İngilizce dil Eğitimi veren bir okuldur. Linguatime Dil okulundaki Öğretmenler, İngilizceyi yabancı dil olarak öğretmek için gerekli olan niteliklerle birlikte Eğitim Bakanlığı tarafından verilen, Öğretmenlik Yetki Belgesine sahiptirler. Mesleklerinde en ileride olmak için, bilgilerini yenileyen eğitimlere düzenli olarak katılırlar.

Linguatime Malta dil okulu , Malta’nın en merkezi yeri olan Sliema’da deniz kıyısında bulunmaktadır. Sliema Malta’nın en  modern kasabalarından biri olup, en ünlü cafe, bar restaurantlar, alışveriş merkezleri , süpermarketler bu kasabada yer almaktadır. 1950 yılında inşa edilen Linguatime Malta dil okulu; oldukça rahat, modern ve ferah binasıyla öğrencilere huzurlu bir atmosfer yaratmaktadır.

Binanın içerisinde 170 öğrenci kapasitesi olan 18 derslik bulunmaktadır. İçerisinde kitapları, cd leri, videoları, kasetleri, bilgisayarı, interneti olan zengin bir kütüphanesi vardır. Ayrıca cafesi, bahçesi,dinlenme, tv ve oyun odaları ile öğrencilere konforlu bir ortam sağlanmaktadır. Linguatime Malta dil okuluna 40 farklı ülkeden öğrenci gelmektedir. Öğrencilere değişik alternatiflerde konaklama türleri sunmakta olan Linguatime Malta dil okulunda seçebileceğiniz Aile yanı konaklamalar, Okul yurtları, Apart Oteller, ve hosteller gibi tercih edebileceğiniz birçok seçenekler bulunmaktadır.

Malta Dil Okulu Linguatime ‘ da dilerseniz bir yandan genel ingilizce dersleri alarak bir yandan da akdenizin su altı zenginliklerini keşfetme olanağı yakalayabilirsiniz.

Linguatime Malta Dil Okulunda Bulunan Kurslar

Linguatime Malta Dil Okulu uluslararası bir profesyonel İngilizce dil okuludur. Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri eğlenceli ve güvenli bir ortamda İngilizce öğrenebilirler.

Linguatime Malta Dil Okulu İngilizce Dil Eğitimi Programları

Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, Akademik İngilizce, İş İngilizcesi, Kısa süreli kurslar, IELTS – TOEFL Hazırlık kursları, Linguatime Malta dil okulu yaz kursları.

Linguatime Malta Dil Okulu programlarında öğrencilerin ingilizce seviyelerini geliştirmek için gramer, yeni kelime bilgisi, aksan, konuşma, dinleme, okuma ve yazma konularına odaklanılır. Ders kitapları dışında gazete ve dergiler ingilizce eğitiminin bi parçası olmaktadırlar.

Genel İngilizce Kursu

Haftada 20 ders saati olan kurslarda dil öğrenmenin yanında tatil yapmak isteyenler için uygundur. Öğrenciler minimum iki hafta olmak üzere bu kurslara katılabilirler. Eğer Dil okullarında daha fazla kurs almaya ihtiyacınız olduğunu düşünürseniz kurs sürenizi uzatabilirsiniz. Kursta öğrendiğiniz dili yalnızca dil bilgisi kurallarıyla öğrenmenizi değil rahatça konuşabilmeniz ve telaffuzunuzun iyi olmasını sağlamaktadır.

Linguatime Malta Dil Okulu  Genel İngilizce Grup 20 kursu en çok tercih edilenler arasındadır.

Linguatime Malta Genel İngilizce Yoğun Kurs 30

Linguatime Malta Dil Okulu Genel İngilizce Yoğun Kursu 30 kombine kurs sabah ve öğleden sonra 10 özel ders Genel İngilizce 20 dersden oluşur.

Linguatime Malta Genel İngilizce Özel Ders

İngilizce eğitimi için sınırlı zamanı olan öğrencilere özel dersler önerilir. Linguatime Malta Genel İngilizce Özel Ders yeni başlayanlar için tavsiye edilebilir. Her ders programı öğrencinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre planlanır.

Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

İhtiyaçlara göre İş ve profesyonel İngilizce eğitimi verilir. Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi öğrencilerin gelişim alanlarına odaklanan ve mümkün olan en kısa sürede İngilizcelerinin gelişmesi sağlanır.  Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları 6 kişi maksimum bir mini-grupta verilmektedir.

Linguatime Malta İş İngilizcesi Özel Ders

Mesleki ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış bir özel ders alarak maksimize edilebilir. Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Özel Ders İngilizce pratik için zaman sınırı olan iş profesyonelleri için idealdir.

Linguatime Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

İngilizce uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik belgesine ihtiyacı olan öğrenciler Linguatime Malta Dil Okulu IELTS, TOEFL, Cambridge sınav hazırlık kurslarında birisini alabilir.

Linguatime Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık Kursları

Linguatime Malta Dil Okulu  % 100′lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel IELTS sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

Maksimum Sınıf  Kapasite:   Grup ile 12 öğrenci
Ders sayısı:   20 Grup ve 10 özel ders/ haftada
Toplam saat :   22,5 (30 ders) / haftada
Seviye:   Orta ve İleri Seviye

 

Linguatime Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık Kursları

Linguatime Malta Dil Okulu  % 100′lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel TOEFL sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

Maksimum Sınıf  Kapasite :   Grup ile 12 öğrenci
Ders sayısı:   20 Grup ve 10 özel ders/ haftada
Toplam saat :  22,5 (30 ders) / haftada
Asgari Seviye :  İleri Seviye

Linguatime Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık Kursları

Lunguatime Malta Dil Okulu ESOL Sınavları (Cambridge ESOL) İngilizce yeterlilik sınav kursları sunmaktadır.

Maksimum Sınıf Kapasite:   Grup ile 12 öğrenci
Ders sayısı:   20 Grup ve 10 özel ders/ haftada
Toplam saat:   22,5 (30 ders) / haftada
Asgari Seviye:  Orta Seviye

 

Lunguatime Malta CAE Cambridge Sınavı 

Linguatime Malta Dil Okulu  % 100′lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel CAE Cambridge sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

Maksimum Sınıf Kapasite:   Grup ile 12 öğrenci
Ders sayısı:   20 Grup ve 10 özel ders/ haftada
Toplam saat:   22,5 (30 ders) / haftada
Seviye:  Orta Seviye Üzeri

Linguatime Malta Dil Okulu Konaklama

Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler Malta’da  aile yanı konaklaması ile Malta kültürünü tanıyabilirler. Aynı zamanda İngilizce pratik yapabilirler. Linguatime  Malta dil okulu konaklama departmanı tarafından özenle seçilir.

Self Catering Apartman

Mutfaklı paylaşımlı daireler bağımsızlık isteyen öğrenciler için idealdir. Bir apartman dairesinde yaşayan öğrencilerin diğer Linguatime öğrencileri ile arkadaş olma fırsatı verir.

Carlton 3 * Otel

Plaza 3 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 2-3 dakikadır. Carlton Otel Sliema yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 15 dakikadır. Howard  Johnson  Diplomat  Hotel, prestijli Sliema kordonunda muhteşem bir konuma sahiptir.

Oteller

Linguatime Malta Dil Okulu çevresinde çok sayıda 3* ve 5* Oteller vardır. Çoğu otel odasında, klima ve  bir TV bulunmaktadır.

LINGUATIME MALTA  DİL OKULU 2017 GÜNCEL FİYATLAR-EURO- KISA SÜRELİ KURSLAR
      HAFTA SAYISI
OKUL ADI/SÜRE SAAT KAYIT ÜCRETİ 2 3 4 6 8 10 11
LINGUATIME MALTA 15 100 612 918 1224 1836 2448 3060 3366
20 730 1095 1460 2190 2920 3650 4015
KONAKLAMA-HAFTALIK
 

AİLE YANI KONAKLAMA

 

Konaklama yerleştirme ücreti 100 USD dır. Kısa süreli programlarda yoğun program için kayıt yaptırıldığında öğrenci vizesi ile başvuru yapılmalıdır. Haftalık 16 saat programlarda ise 12 haftaya kadar turist vizesi ile başvuru yapılabilir. I-20 BELGESİ için 100 USD kargo ücreti bulunmaktadır
  Kahvaltı Kahvaltı ve akşam yemeği
TEK KİŞİLİK ODA 333 405
ÇİFT KİŞİLİK ODA 295 368
OKUL YURDU
YEMEKSİZ
TEK KİŞİLİK  ODA 245
ÇİFT KİŞİLİK ODA 299

Vizeden uçağa, konaklamadan transferlere eğitim sürecinizin sorunsuz geçmesi için: ARTIEDU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Fener Kalamış cad. Kalamış Apt. No:52 /A D. 2 Fenerbahçe – Kadıköy –İstanbul

 

Telefon: +90 216 541 00 15

Detaylı bilgi almak için lütfen aramaktan çekinmeyin.

15 Yılı aşkın tecrübemiz, ve danışmanlık verdiğimiz binlerce mutlu öğrencimizin referansıyla..

0216 5410015

Detaylı Bilgi & Sorularınız İçin:

İsminiz (zorunlu)

E-posta (zorunlu)

Telefon Numarası

Mesajınız