Embassy CES Dil Okulu

EmbassyCES Newyork ; Manhattan’ın merkezinde Seventh aveneue de yer almaktadır . EmbassyCES Newyork çevresinde ; Empire state Building , Greenwich Village ,Times Swuare bulunmaktadır. Okulun merkezi olması öğrencilerin okul dışındaki zamanlarını daha sosyal bir şekilde geçirebilmesi için büyük bir fırsat sunmaktadır . EmbassyCES dil okullarının en önemli özelliği ; bir üst seviyeye geçemeyen öğrenciler, bilgilerini ilerletinceye kadar ücretsiz ek ders alma hakkına sahiptirler.

embassy-ces-newyork

EmbassyCES Newyork ; Manhattan’ın merkezinde Seventh aveneue de yer almaktadır . EmbassyCES Newyork çevresinde ; Empire state Building , Greenwich Village ,Times Swuare bulunmaktadır. Okulun merkezi olması öğrencilerin okul dışındaki zamanlarını daha sosyal bir şekilde geçirebilmesi için büyük bir fırsat sunmaktadır . EmbassyCES dil okullarının en önemli özelliği ; bir üst seviyeye geçemeyen öğrenciler, bilgilerini ilerletinceye kadar ücretsiz ek ders alma hakkına sahiptirler.

EmbassyCES Newyork Dil Okulunda bulunan Kurs Seçenekleri

Akademik olarak İngilizce :  EmbassyCES dil okulunda akademik İngilizce aldığınızda ,IELTS veya TOEFL sertifikalarına ihtiyaç olmadan , okulun partner üniversitelerine giriş yapabilirsiniz. İngilizce bilginize bağlı olarak haftalık 10-20-30-40 derslik programlara kayıt yaptırabilirsiniz. Okulun anlaşmalı olduğu üniversiteye giriş, öğrencilerin bu programı başarı ile sonuçlandırması ile gerçekleşmektedir.Akademik olarak İngilizce kursuna kayıt tarihleri için ARTI yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerimizden biri ile irtibata geçebilirsiniz.

Yeni Başlayanlar için İngilizce : İngilizce bilginiz yok ya da başlangıç seviyelerinde ise EmbassyCES Newyork dil okulunda bulunan bu programa kayıt yaptırabilirsiniz. Yoğun ve tam zamanlı olarak verilen bu eğitimde zamanınızı en etkin biçimde geçirebileceksiniz. Yeni başlayanlar için İngilizce programı genellikle her ayın ilk haftası başlamaktadır. Tarihler hakkında bilgi için Artı Yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerimizden bilgi alabilirsiniz.

İngilizce Sertifikası : İngilizce eğitimi konusunda tüm bilgi ve becerileri kapsayan bu programa her pazartesi için kayıt yaptırabilirsiniz. 2 haftadan başlayarak sizin belirlemiş olduğunuz süre kadar eğitim alabilirsiniz. Yarı zamanlı ve tam zamanlı olarak yine öğrencinin tercihleri doğrultusunda esnek olarak sunulan bir programdır. Haftalık olarak 20-24 veya 28 ders olarak alabilirsiniz.

Genel İngilizce : Certificate of English (20 ders)
Yarı Yoğun İngilizce : Certificate of English (24 ders)
Yoğun İngilizce – Certificate of English (28 ders)

Sertifika Sekiz : Sertifika Sekiz programlarında maksimum olarak 8 kişilik sınıflarda eğitim alırsınız. Zamanı kısıtlı olan öğrenciler için faydalı olan bu program 2 haftadan başlayarak 12 haftaya kadar devam eden süreler için sunulmaktadır. Sınıf sayısının az olması ile öğretmenin yoğun ilgisi ile hızlı bir gelişim gösterilir. embassyCES Newyork dil okullarında Sertifika 8 programına herhangi bir pazartesi için kayıt yaptırabilirsiniz.

Seyahat ve Kültür Programları   : İngilizce bilginizi turlarla bütünleştirerek pratik ve uygulama fırsatı bulacaksınız.Yarı zamanlı ekonomik bir kurs olarak sunulmaktadır. Tüm EmbassyCES Amerika dil okullarında bu program bulunmaktadır. Bu programa kayıt yaptırdığınızda öğrenci vizesine ihtiyaç yoktur. Turist vizesi ile başvurunu yapabilirsiniz. Programın süresi maksimum 12 haftadır.

Yurtdışında İngilizce Yılı : Uzun süreli bir eğitimi kapsayan bu programı tercih ettiğinizde ekonomik olmasının yanında İngilizceye her yönüyle hakim olma şansına sahip olacaksınız. Her dönem arasında 2 şer haftalık tatiller bulunmaktadır. Tatillerinizi Amerika’nın tüm güzelliklerini keşfetme fırsatını bulacaksınız. Tüm seviyelerdeki öğrenciler kabul edilmektedir. Program belli tarihlerde başlamaktadır. EmbassyCES Newyork dil okullarında uzun süreli yurtdışında İngilizce yılı programı hakkında daha detaylı bilgi ve net tarihleri öğrenmek için ARTI yurtdışı eğitim danışmanlık ofislerimizden biri ile irtibata geçebilirsiniz.

İş İngilizcesi Sertifikası : EmbassyCES Newyork dil okullarında İş İngilizcesi sertifikasına herhangi bir pazartesi için kayıt yaptırabilirsiniz. Programın süresi 2 haftadan başlar . Maksimum 12 hafta olarak iş İngilizcesi programına kayıt yaptırabilirsiniz. Bu programa kayıt olarak ; çalışma hayatı ile ilgili terimlere hakim olup , daha akıcı   bir şekilde konuşma fırsatına sahip olursunuz. İş İngilizcesi sertifika programlarına katılım için minimum orta seviyede bir İngilizce bilgisi istenir. Programda tüm kurs kitap ve materyalleri okul tarafından temine dilmektedir.

Cambridge ESOL Sınavlarına Hazırlık : EmbassyCES Newyork dil okullarında Cambridge ESOL sınavları 2 şekilde sunulmaktadır.

FCE ( First Certificate in English )
CAE ( Certificate in Advanced English – İleri Seviye )
Cambridge ESOL sınavlarına hazırlık kursları 9-10 haftalık süreler için sunulmaktadır. Belli tarihlerde başlayan Cambridge ESOl Sınavlarına hazırlık kursları ile dünya çapında kabul gören sertifikaya sahip olursunuz. Bu programlarda sınıf mevcudu en fazla 15 kişidir. Tüm ders kitapları ve materyaller okul tarafından sunulmaktadır. İngilizce bilginiz doğrultusunda gireceğiniz sınav türünü belirleyebilirsiniz.

TOEFL sınavlarına Hazırlık ( Test of English as a Foreign Language) : Dünya çapında yüzlerce üniversite tarafından kabul gören TOEFL sertifikasına sahip olabilmek için bu kurslara katılabilirsiniz. TOEFL Sınavlarına ahzırlşık kurslarına yarı zamanlı veya tam zamanlı olarak katılabilirsiniz. Sınav ile ilgili olarak teknik bilgilere sahip , tecrübeli öğretmenler ders vermektedir. TOEFL sınavı sonucunda aldığınız yüksek bir puanla üniversitelerini kapısını aralayabilir. Yine TOEFL sınavında almış olduğunuz yüksek bir puan ile profesyonel kuruluşlarda görev alma hakkına sahip olma şansına ulaşırsınız.

Pratikte İngilizce : Bu programa kayıt yaptırdığınız takdirde , aldığınız yoğun bir programın haricinde bazı kurumlarda pratik yapma imkanınız bulunmaktadır. Haftalık olarak 28 ders verilen pratikte İngilizce kursları İngilizce bilginizi hem sınıf içerisinde hem de sınıf dışında kullanabilirsiniz. Bu program en kısa 4 hafta en fazla 8 hafta olarak uygulanmaktadır. Bu program dahilinde bir kurumda görev alabilmek için minimum olarak ortaüsütü seviyede İngilizce bilgisine ulaşmış olmanız gerekir.

Birebir Özel Dersler : Özel ders programına kayıt yaptırarak ihtiyacınız olan İngilizce bilgisine odaklanır , bulunduğunuz zamanı etkin bir şekilde değerlendirme fırsatına sahip olursunuz. Her seviyede öğrenci kabul edilmektedir. Birebir özel ders programları tüm EMbassyCEs dil okullarında sunulmaktadır. Özel dersleri almış olduğunuz diğer programlarla bütünleştirerek alabilirsiniz.Her pazartesi başlayan kurslar dahilinde haftalık 10 özel derse kadar programınıza özel ders ekleyebilirsiniz.

 • Aile yanı konaklama : Newyork da aile yanı konaklamalar genellikle Long Island ,Queens ve Brooklyn civarında bulunmaktadır.Ortalama olarak 60 dakika mesafededir.Aile yanı konaklamalarda kahvaltı ve akşam yemeği verilir. Aile yanı konaklama tercih ederek, Newyork da yaşayan ailelerin kültürel ve yaşam tarzı hakkında bilgi sahibi olmanın yanında , İngilizcenizi geliştirebilmek için sürekli olarak pratik yapma şansına sahip olursunuz.

 

 • Öğrenci yurtları :Öğrenci yurtlarını tercih ederek dünyanın her yerinden gelen öğrencilerle beraber olabilmek , farklı kültürlerden arkadaşlıklar edinebilirsiniz.EmbassyCES Newyork okul yurdu Manhattan School of Music de bulunmaktadır. Konaklama Morningside Heights da yer almaktadır.EmbassyCES Newyork dilokuluna yaklaşık olarak metro ile 20-25 dakika mesafededir.

o   Manhattan School of Music Residence Hakkında :

 • Tek kişilik veya paylaşımlı odalar
 • Her katta ortalama 8 -10 öğrenci
 • Ortak banyo ve lavabo
 • Her katta TV odaları
 • Çamaşırhane
 • İnternet kullanımı
 • 24 saat güvenlik

 

 • Misafir Odaları : Newyork da özel konutlarda odalar kiralanmaktadır. Aile yanı konaklama tarzı statüsünde bir konaklama şeklidir. Fakat aile yanı konaklamalardaki gibi , ev sahibi öğrencilerle yakinen ilgilenmek zorunda değildir.
 • Oteller ve Hosteller: EmbassyCES Newyork dil okulunda öğrencinin istediği kriterlere uygun otel seçenekleri de bulunmaktadır. Kısıtlı bir bütçe var ise hostel konaklamaları da tercih edebilirsiniz.
EMBASSYCES NEWYORK DİL OKULU 2017 GÜNCEL FİYATLAR-USD-$ KISA SÜRELİ KURSLAR
      HAFTA SAYISI
OKUL ADI/SÜRE SAAT KAYIT ÜCRETİ 2 3 4 6 8 10 11
EMBASSYCES NEWYORK SOHO 15 100 612 918 1224 1836 2448 3060 3366
20 730 1095 1460 2190 2920 3650 4015
KONAKLAMA-HAFTALIK
 

AİLE YANI KONAKLAMA

 

Konaklama yerleştirme ücreti 100 USD dır. Kısa süreli programlarda yoğun program için kayıt yaptırıldığında öğrenci vizesi ile başvuru yapılmalıdır. Haftalık 16 saat programlarda ise 12 haftaya kadar turist vizesi ile başvuru yapılabilir. I-20 BELGESİ için 100 USD kargo ücreti bulunmaktadır
  Kahvaltı Kahvaltı ve akşam yemeği
TEK KİŞİLİK ODA 333 405
ÇİFT KİŞİLİK ODA 295 368
OKUL YURDU
YEMEKSİZ
TEK KİŞİLİK  ODA 245
ÇİFT KİŞİLİK ODA 299

Vizeden uçağa, konaklamadan transferlere eğitim sürecinizin sorunsuz geçmesi için: ARTIEDU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Fener Kalamış cad. Kalamış Apt. No:52 /A D. 2 Fenerbahçe – Kadıköy –İstanbul

 

Telefon: +90 216 541 00 15

Detaylı bilgi almak için lütfen aramaktan çekinmeyin.

15 Yılı aşkın tecrübemiz, ve danışmanlık verdiğimiz binlerce mutlu öğrencimizin referansıyla..

0216 5410015

Bize Yazın:

İsminiz (zorunlu)

E-posta (zorunlu)

Telefon Numarası

Mesajınız