ACE English Malta Dil Okulu 2021-2022-2023

ACE English Malta , öğrencilerin gereksinimlerine uygun farklı İngilizce eğitim seçenekleriyle , ingilizce eğitimi konusunda hedefledikleri noktaya gelmeleri için , profesyonel ve disiplinli çalışmalarla eğitim vermektedir.

ACE Malta, öğrencilere kaliteli ve yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimini taahhüt etmektedir.

ACE English Malta , öğrencilerin gereksinimlerine uygun farklı İngilizce eğitim seçenekleriyle , ingilizce eğitimi konusunda hedefledikleri noktaya gelmeleri için , profesyonel ve disiplinli çalışmalarla eğitim vermektedir.

ACE Malta, öğrencilere kaliteli ve yüksek standartlarda İngilizce dil eğitimini taahhüt etmektedir.

ACE Malta dil okullarında öz disiplin ön plandadır. Eğitim kadrosundan tüm çalışanlara kadar ekibin yüksek performansını öğrencilerin başarısından da görmek mümkündür. Ace Malta dil okullarını tercih etmek için bir çok neden vardır . Butik bir okulda eğitim almanın en büyük avantajı ilginin öğrenci üzerinde olmasıdır. Sınıflar , öğrencinin derslerden en yüksek verimi alabileceği şekilde donatılmıştır. Sınıflarda ayrıca interaktif tahtalar bulunmaktadır. Ace English Malta Dil Okulu 2021-2022-2023 güncel fiyatları ve diğer detaylar için ofislerimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

ACE Malta dil okulunda İngilizce eğitimi , konusunda profesyonel olan öğretmenler tarafından verilir. Dünyanın heryerinden İngilizce dil eğitimi için gelen yabancı öğrencilerle birlikte eğitim alırsınız.

Konaklamaların genellikle okula yürüme mesafesinde olması okulu daha cazip hale getirmektedir.

ACE Malta ekibinin öncelikli hedefi, öğrencilere üstün bir hizmet sağlayarak beklediklerinden daha yüksek bir eğitim sunmaktır.

ACE Malta dil okulu Malta’nın en popüler alışveriş merkezilerinden olan Bay Street’in en üst katında yer almaktadır.

 • Genel İngilizce 20/30
 • Yoğun İngilizce 30
 • ACE Mini 20/30
 • ACE Kişiye özel 10/40
 • ACE İş İngilizcesi 20
 • ACE Yoğun İş İngilizcesi 30
 • ACE Ruhen Genç olanlar (50+)
 • ACE Öğleden sonra (18+)
 • ACE Uzun Dönem 20/30
 • Cambridge Sınavına Hazırlık ( en az 8 hafta, öğrenci B2 seviyesinde ise 4 ile 6 hafta )
 • TOEFL Sınavına Hazırlık (en az 8 hafta, minimum B1 )
 • IELTS Sınavına Hazırlık (en az 6, en fazla 10 hafta ve minimum B1 )

Aile Yanı Konaklama
Dikkatle seçilmiş ev sahibi ailelerimiz, öğrencilerimize İngilizcelerini günlük olarak pratik yapma fırsatını sağlamaktadır. Ekibimizde ki aile konaklamaları ile ilgilenen çalışanımız, bu tür konaklamayı seçen öğrencilerimize göz kulak olmakta ve onları sıcak ve misafirperver ailelerin yanına yerleştirmektedir. Aile yanında konaklamada, yarım pansiyon olmak üzere tek ya da paylaşımlı odalar bulunmaktadır. Ailelerimizin bulunduğu konumlar genellikle yürüme mesafesindedir, eğer değilse öğrencinin okula direk gelebileceği, otobüs durağına en yakın mesafede ki bir ailemizin yanına yerleştirmek için elimizden geleni yapmaktayız. Ailelerimizi, öğrencilerimize sunduğumuz, beklenen kalite standartlarının muhafaza edildiğinden emin olmak adına düzenli olarak denetlemekteyiz. Ailelerimizi seçerken daima hedefimiz, farklı kültürler ile gerçekten ilgilenen ve yeni şeyler öğrenmek isteyen bireylerden oluşmalarıdır.

Bay Street Otel Konaklama
Bay Street Hotel, St Julians da bulunan mavi bayraklı plaja sahip St George Bay’ e, sadece bir kaç metre uzaklıkta, mükemmel bir merkezde bulunmaktadır. Canlı müzik mekânları, barlar, gece kulüpleri ve restoranlar açısından oldukça zengin, hareketli ve önemli bir konuma sahip bu otel, öne çıkan modern bir mimari ile inşa edilmiştir. İyi döşenmiş odalar ve stüdyo daireler arasında seçim yapılabilmektedir. Tüm daireler ve otel odalarında günlük servis verilmektedir. Mutfak, ebeveyn banyosu, balkonun bulunduğu tüm stüdyolar, saç kurutma makinesi, klima / klima kontrolü, pantolon ütüsü, kablolu TV, direkt telefon ve yazı masası ile donatılmıştır. Bay Street Otel, merkezi konumu sebebiyle tatilciler ve iş seyahatindekilerin, iş ya da keyifli zaman geçirmek için tercih ettikleri popüler bir oteldir.

Öğrenci Evi Konaklama
Swieqi de yer alan Öğrenci Evi, ikili, üçlü ve dörtlü yatak odalarından oluşmaktadır. Çoğu yatak odasında banyo bulunmaktadır. Öğrencilere sağlanan nevresim takımları ve banyo havluları, haftada bir kez yapılan oda temizliği sırasında değiştirilmektedir. Bünyesinde iki büyük mutfak ve kahvaltı alanları, çamaşırhane, kablo TV ve internet bulunan bu konaklama tipi, öğrenci hayatının zevkini almak isteyen fakat aynı zamanda kendi yatak odası özelini korumayı tercih edenler için ideal bir fırsattır.

Paylaşımlı Apartman Konaklama
ACE English Malta, yakınında birçok self-catering daire bulabiliceğiniz merkezi bir konuma sahiptir. Bu sebeple öğrencinin özel isteğine göre, ekonomik konaklama seçeneklerinden lüks konaklama seçeneklerine kadar her bütçeye uygun pek çok opsiyon sağlanabilmektedir.

ACE ENGLISH MALTA  DİL OKULU 2021-2022-2023 GÜNCEL FİYATLAR-EURO- KISA SÜRELİ KURSLAR
      HAFTA SAYISI
OKUL ADI/SÜRE SAAT KAYIT ÜCRETİ 2 3 4 6 8 10 11
ACE ENGLISH MALTA 15 100 612 918 1224 1836 2448 3060 3366
20 730 1095 1460 2190 2920 3650 4015
KONAKLAMA-HAFTALIK
 

AİLE YANI KONAKLAMA

 

Konaklama yerleştirme ücreti 100 USD dır. Kısa süreli programlarda yoğun program için kayıt yaptırıldığında öğrenci vizesi ile başvuru yapılmalıdır. Haftalık 16 saat programlarda ise 12 haftaya kadar turist vizesi ile başvuru yapılabilir. I-20 BELGESİ için 100 USD kargo ücreti bulunmaktadır
  Kahvaltı Kahvaltı ve akşam yemeği
TEK KİŞİLİK ODA 333 405
ÇİFT KİŞİLİK ODA 295 368
OKUL YURDU
YEMEKSİZ
TEK KİŞİLİK  ODA 245
ÇİFT KİŞİLİK ODA 299

Vizeden uçağa, konaklamadan transferlere eğitim sürecinizin sorunsuz geçmesi için: ARTIEDU Yurt Dışı Eğitim Danışmanlığı

Fener Kalamış cad. Kalamış Apt. No:52 /A D. 2 Fenerbahçe – Kadıköy –İstanbul

 

Telefon: +90 216 541 00 15

Detaylı bilgi almak için lütfen aramaktan çekinmeyin.

15 Yılı aşkın tecrübemiz, ve danışmanlık verdiğimiz binlerce mutlu öğrencimizin referansıyla..

0216 5410015

Detaylı Bilgi & Sorularınız İçin:

İsminiz (zorunlu)

E-posta (zorunlu)

Telefon Numarası

Mesajınız