Bell Newyork Dil Okulu

Bell Newyork dil okulu 17 yıldır Brooklyn’de eğitim vermektedir. Newyork dil okulları içerisinde en uygun bütçeye sahip butik tarzda okullardan biridir. Bell Newyork dil okulu CEA ( Commission on English Language Program Accreditation ) ile NYS (New York State Education Department ) tarafından akredite bir okuldur. Bell Newyork dil okulu gibi butik tarzdaki dil okullarının en avantajlı özelliği öğretmen ve öğrenci ilişkisinin birebir olmasıdır. Öğretmenler , öğrencileri ile daha ilgili bir şekilde diyalog halinde olabilmektedir. Okulda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm öğrenciler eğitim alabilmektedir. Öğrenciler okula başladığı ilk gün seviye belirleme sınavına alınmaktadır. Bell Newyork dil okulunda okul yurdu ve aile yanı konaklama gibi farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte öğrenciler isterse konaklamalarını kendileri de ayarlayabilirler.

Dil okulu 17 yıldır Brooklyn’de eğitim vermektedir. Newyork dil okulları içerisinde en uygun bütçeye sahip butik tarzda okullardan biridir. Bell Newyork dil okulu CEA ( Commission on English Language Program Accreditation ) ile NYS (New York State Education Department ) tarafından akredite bir okuldur. Bell Newyork dil okulu gibi butik tarzdaki dil okullarının en avantajlı özelliği öğretmen ve öğrenci ilişkisinin birebir olmasıdır. Öğretmenler , öğrencileri ile daha ilgili bir şekilde diyalog halinde olabilmektedir. Bell Newyork dil okulunda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm öğrenciler eğitim alabilmektedir. Öğrenciler okula başladığı ilk gün seviye belirleme sınavına alınmaktadır. Bell Newyork dil okulunda okul yurdu ve aile yanı konaklama gibi farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte öğrenciler isterse konaklamalarını kendileri de ayarlayabilirler.

Dil okulu 17 yıldır Brooklyn’de eğitim vermektedir. Newyork dil okulları içerisinde en uygun bütçeye sahip butik tarzda okullardan biridir. Bell Newyork dil okulu CEA ( Commission on English Language Program Accreditation ) ile NYS (New York State Education Department ) tarafından akredite bir okuldur. Bell Newyork dil okulu gibi butik tarzdaki dil okullarının en avantajlı özelliği öğretmen ve öğrenci ilişkisinin birebir olmasıdır. Öğretmenler , öğrencileri ile daha ilgili bir şekilde diyalog halinde olabilmektedir. Dil okulunda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar olan tüm öğrenciler eğitim alabilmektedir. Öğrenciler okula başladığı ilk gün seviye belirleme sınavına alınmaktadır. Okulda  okul yurdu ve aile yanı konaklama gibi farklı konaklama seçenekleri bulunmaktadır. Bununla birlikte öğrenciler isterse konaklamalarını kendileri de ayarlayabilirler.