Ankara Anlaşması İş Planı

Ankara Anlaşması İş Planı, projenşin en önemli maddesini içermektedir. İyi bir iş planı ile vize alımını da garantilersiniz.

Türkiye ile Ankara Anlaşması olarak bilinen Avrupa Topluluğu Ortaklık Anlaşması (ECAA), Türk vatandaşlarının Birleşik Krallık’a girmelerine ve kendilerini serbest meslek sahibi bir iş adamı veya Birleşik Krallık’taki bir işletmede işçi olarak kurmalarına izin vermektedir. Türk vatandaşıysanız ve şirketinizi Birleşik Krallık’ta kurmak istiyorsanız, bir iş vizesi (“Türk İş Adamı” vizesi olarak adlandırılır) tercih edebilirsiniz, mevcut bir işte yer almayı planlıyorsanız vize de kullanılabilir. İngiltere’de girişim (sıfırdan bir tane kurmak yerine).

Birleşik Krallık’ta gelip bir iş kurmaya hak kazanmak için, işinizi kurmak için yeterli paranız ve varlığınız olduğunu kanıtlamanız gerekir. Ayrıca, kâr payınız, başka bir işe ihtiyacınız olmadan veya kamu fonlarına güvenmenize gerek kalmadan sizi ve ailenizi desteklemek için yeterli olacaktır. Mevcut bir şirkete veya ortaklığa katılıyorsanız, hizmetlere ve yatırıma gerçekten ihtiyaç duyarak işi yürütmede aktif bir rolünüz olduğunu da göstermeniz gerekecektir.

İngiltere göçmenliği için iş planlarının hazırlanmasında uzmanlaşmış uzman ekibimiz ve son derece deneyimli iş planı danışmanlarımız, size ihtiyacınız olan gerekli yardımı sağlamak ve mükemmel bir Ankara anlaşması iş planı oluşturmak için sizinle işbirliği yapmak için hazırdır. Uygulamanızı yatırımınızın nasıl kullanılacağını ve gösterileceğini detaylandırarak iş planı dahilinde desteklemek istiyorsanız, iş planı yazmak için temel amacımız aşağıdakileri başarmaktır;

Kapsamlı bir iş planı koymanız gereken birkaç göçmenlik vizesi ve Türk İş Adamı vizesi, Yenilikçi Vizesi ve Başlangıç ​​Vizesi iyi örneklerdir. Bu vizeler genellikle esas olarak iş planınıza göre verilir (veya reddedilir) ve plan, göz ardı edeceğiniz bir şey değildir.

Mali destek almak için gelirler, karlar ve maliyetler hakkında net bir gösterge sağlayın ve işinizin gidişatını gösterin. Bir pazarlama planı, başvurunuzun olumlu bir şekilde ele alınmasını da sağlayabilir.

İşletme sahibi için netlik katın ve aynı zamanda finansman elde etmek, yatırımcıları çekmek, büyümeyi desteklemek ve başarınız için net bir yol haritası sağlamak için de kullanılabilir.

Temel gücünüzü ve fırsatlarınızı ve bunların zayıf yönleriniz ve potansiyel tehditlerinizle nasıl karşılaştırıldığını değerlendirmek.

Başlıca rakiplerinizi ve piyasadaki işlerini nasıl yürüttüklerini belirlemek

İş planınızı anlıyoruz ve işinizi kurmanıza yardımcı olacak sürece değerli bilgiler katıyoruz.

Bir iş kurmak için İngiltere’ye taşınmayı planlayan Türk bir iş insanıysanız, muhtemelen Türk iş adamı vizesine bakıyorsunuzdur. Bu vize, Birleşik Krallık’ta bir iş kurmanıza, geliştirmenize ve yönetmenize olanak tanır. Pek çok uygunluk koşulunu karşılamanın yanı sıra, Türk iş adamı vize başvurunuzun bir parçası olarak bir iş planı sunmanız gerekecektir.

Bir iş planı yapmak idari bir yük gibi görünse de, müşterilerimizin çoğu, bir iş planının, stratejilerini tam olarak nasıl uygulayacaklarını ve işi başarılı kılacaklarını netleştirmelerine yardımcı olduğunu fark etti. Plan, mal sahibi için netlik katacak, ancak aynı zamanda finansman elde etmede, yatırımcıları çekmede, büyümeyi desteklemede ve başarınız için net bir yol haritası sağlamada da kullanılabilir. Birleşik Krallık pazarına giriş yapmak isteyen işletme sahipleri, profesyonel bir İş Planı aracılığıyla sunulan çok yönlü amaçları ciddiye almalıdır. Tam ölçekli Birleşik Krallık operasyonları geliştirmek için kritik olan vize uygulamasının başarısı için bir katalizör olmakla kalmayacak, aynı zamanda şirketin kısa ve uzun vadeli başarısı için kesinlikle itici güç olacaktır.