Amerika Dil Okulları Kısa Süreli Kurslar

Amerika dil Okulları için minimum 2 haftadan başlayarak kayıt yaptırabilirsiniz. 2 -3-4 haftalık eğitimler genellikle öğrencilerin tatil ile birleştirdiği programlar olur. Eğer  ingilizce seviyesinin ilerlemesini istiyorsanız minimum 8 haftalık kayıt yaptırılması gereklidir. Çünkü ancak 8 haftada öğrenci bir üst seviyedeki sınıfa geçiş yapabilir.

Amerika’da kısa süreli programlar okulların listesi

  • LSI Newyork dil okulu
  • EC Newyork dil okulu
  • FLS NEwyork dil okulu
  • St Giles Dil Okulları
  • Kings Colleges Newyork dil okulu
  • ASA College Newyork dil okulu
  • Embassy Newyork dil okulu
  • AMERİKA DİL OKULLARI FİYATLARI 2017 GÜNCEL FİYATLAR USD
    OKUL-SÜREHAFTALIK DERSKAYIT ÜCRETİ481224
    LSI NEWYORK20 DERS

     

    150

     

    1020204029705310
    LSI SAN DIEGO990198028805130
    LSI BOSTON990198028805130
    LSI SAN FRANCISCO990198028805130
    ASA COLLEGE NEWYORK150738136219503600
    KINGS NEWYORK16568813762064
    ILSC NEWYORK1501080216029645280
    BELL NEWYORK20014802660
    HUNTER NEWYORK53521006300
    ST GILES NEWYORK15012042300360
    EC NEWYORK160116223243150

2 haftalık kurslara kayıt yaptırmak için turist vizesi ile de başvuru yapabilirsiniz. Turist vizesi var ise okulların tatil programlarına da katılabilir, 2 haftalık programları eğitim ve tatil olarak değerlendirebilirsiniz. Kısa süreli olarak turist vizesi ile öğrenci kabul eden okullar ; LSI Dil Okulları , Kaplan International Dil Okulları , EmbassyCES Dil Okulları , EC Dil Okulları , Kings Colleges Dil Okulları , FLS International Dil Okulları , The Burlington Dil Okulları , ILSC Dil Okulları , ASA College dil okulları gibi birçok okul turist vizesi ile öğrenci kabul etmektedir.