almanya ulusal vize güncel bilgiler

Almanya Ulusal Vize Güncel Bilgiler

Almanya Ulusal Vize Güncel Bilgiler

Ekim.2020 itibariyle Idata Almanya Ulusal Vize randevuları acil durum ve üniversite öğrencileri için verilmektedir. 90 gün üzeri Ulusal vize randevusu şu an için kapalıdır.
Türkiye’deki Alman Büyükelçiliklerine (90 gün üzeri) ulusal vize başvurularınız için (0850 460 8493) telefon numarasından randevu alabilirsiniz. Randevuların oluşturulması için başvuru sahibinin / başvuru sahiplerinin adı, soyadı, pasaport numarası, e-posta adresi ve telefon numarası gereklidir.

iDATA, randevu vermeye yetkili tek şirkettir. Size tavsiyelerde bulunmak isteriz; Elçiliklerimizle hiçbir bağlantısı olmayan ve başvuru sürecinizi etkilemeyen ancak kendilerini size bu tür bir hizmeti vermeye yetkili olarak gösteren yabancılar / üçüncü kişiler.

 

Ulusal Vize Başvurularınızı ilgili Konsolosluk / Elçiliğe iletebilirsiniz; Sadece Çağrı Merkezimizden (0850460 84 93) randevu, randevu tarihi, randevu saati alarak. Başvuru sürecinde gerekli belgelerin eksiksiz olarak getirilmesi zorunludur.

 

Ulusal Vize Ücreti, başvuru sırasında sadece Konsolosluk veya Büyükelçilik tarafından alınır.

Ulusal Vize randevusu oluşturma ücreti her şahıs için 69 TL’dir.

Ödemeler;

1) (0850460 8493) iDATA çağrı merkezi ile yaptığınız telefon görüşmesi sırasında kredi kartı ile veya

2) Ücreti şahsen banka hesaplarımıza aktarmak suretiyle. Bankaya ödeme yapıldıktan bir iş günü sonra (0850460 8493) çağrı merkezimizi arayabilir, ödemenizi görüntüleyen çağrı merkezi temsilcimiz kişisel bilgilerinizi isteyecek ve randevunuzu oluşturacaktır.

Almanya Ulusal Vizeleri güncel bilgiler 2020 için Banka Hesap Bilgileri.

Türk Lirası Banka Hesabı;

Yurt Dışı Banka Havalesi ile ödeme 01.03.2017 tarihinden itibaren iptal edilmiştir. 01.03.2017 tarihinden önceki randevular için Yurtdışı Banka Transferleri kullanılmaya devam edilebilir. Bunun için; Nationalvisagermany.idata.com.tr rezervasyon bilgileri altında ilerleyin Lütfen, ödeme alacak süresinin bir haftadan fazla uzamasını takdir edin.

 

01.03.2017 tarihinden sonra yurt dışı banka havalesi ile oluşturulan randevular artık kabul edilmemektedir.  Bu durumda transfer edilen ücret iade edilir. Lütfen bu durum için, rezervasyonlar için desteğimizi kullanın ve ‘geri ödeme’ seçeneğini tıklayın. Geri ödeme işlemi için, lütfen taranmış havale makbuzunu, tam adı, adresi, banka adını ve IBAN’ı ekleyin.

NOT: Online randevu sadece Suriye vatandaşlarının aile birleşimi vize başvuruları için mümkündür. Diğer tüm durumlar için; Randevu almak için lütfen iDATA çağrı merkezini (0850460 84 93) arayınız.