Almanya almanca kursları

Almanya Almanca Kursları

Berlin Almanya Almanca Kursları

Almanca dil okulları için farklı şehirlerde uygun ücretlerle eğitim programlarına katılabilirsiniz. Farklı şehirlerde bulunan okul bilgileri özetle aşağıdaki gibidir.

ALPADIA Berlin: Haftalık olarak 250 USD dan başlayan ücretler ile kayıt olabilirsiniz. Genel ve yoğun almanca ile özel ders şeklinde eğitim alabileceğiniz eğitimler bulunur. Konaklama paketli programlar 450 USd dan başlar. Okul o merkezi bir konumda bulunur. Toplu taşıma araçlarına yaklaşık 2 dakika mesafededir.


Inlingua Berlin: Haftalık olarak seçilen kurs türüne göre 210 USD dan başlayan ücretler ile kayıt olabilirsiniz. Genel ve yoğun almanca ile özel ders şeklinde eğitim alabileceğiniz programlar bulunur. Konaklama paketli programlar 420 USD dan başlar. Okul o merkezi bir konumda bulunur. Toplu taşıma araçlarına yaklaşık 2 dakika mesafededir. Pandemi dolayısıyla şu an sadece online eğitimler veriyor. detaylı bilgi için lütfen irtibata geçiniz.


VICTORIA | Academy of Languages: Profesyonel eğitmen kadrosu ile birebir özel eğitim, genel ve yoğun programlar ile ticari almanca kursları bulunmaktadır. Haftalık olarak 90 USD dan başlar. Okul Berlin’in merkezinde bulunur.

Did Berlin: Birebir dersler 60 USD dan başlar. Grup dersleri ise haftalık 260 USD. Sınavlara hazırlık programlarına oldukça başarılı bir okuldur. TestDaF Sınav Hazırlık Kursu, TELC hazırlık, Goethe sınavına hazırlık kurları verilmektedir. Ticari almaçlı dil eğitiminde hızlandırılmış programlar bulunur.

Frankfurt Almanya Almanca Kursları

German Language Lab: Tüm dil seviyeleri ve ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmış programlar bulunur. Bireysel destek, öğrenme hedefleri üzerinde anlaşma ve oldukça esnek saatler ile hedef odalı bir çalışma sunar. Önce almanca seviye bilgisi test edilir. bu seviyeye uygun kurs önerisi yapılır. Her öğrenci ücretsiz deneme dersine katılım hakkına sahiptir.

Did Frankfurt : 1970 yılında kurulun Did okulları, hem Avusturya’da hem de Almanya’da kurs seçenekleri sunuyor. Hatta esnek lokasyon değiştirme fırsatından da yararlanırsınız.